Військова частина 2276 відзначила 25-річний ювілей

 

Військова частина 2276 Національної Гвардії України, розташована на Сумщині, відзначила своє 25-річчя.

Українських захисників зі святом привітали представники обласної влади. Вітання від голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка військовим передав начальник обласного управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталій Тимошенко.

«Ваша військова частина виконує важливі завдання – здійснює охорону і оборону стратегічних об’єктів. Обласна влада, розуміючи важливість цієї роботи, не залишається осторонь і всіляко сприяє розвитку вашої військової частини, – повідомив він. – Так, з обласного бюджету в минулому році було виділено понад 250 тис. гривень. Кошти пішли на придбання роботизованої IP-відеокамери для ефективного відеоспостереження та проведення поточних ремонтів та утеплення казармених приміщень військової частини. Вірю, що ви й надалі будете надійно стояти на сторожі державних рубежів і гідно продовжувати славну історію своєї частини, завжди будете залишатися взірцем мужності, гідності і честі, відданості своєму народові та обов’язки».+

До привітання приєдналися і перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль і військовий комісар обласного військового комісаріату Тарас Давиденко. Вони подякували захисникам України за вірність присязі, військовому і громадянському обов’язку, за відданість Українському народу.

Командир військової частини 2276 Віталій Степанісько у свою чергу зазначив, що його бійці будуть і надалі гідно нести службу в зоні АТО, охороняти кордони України і Сумщини від ворогів.

News Reporter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *