В ніч з 29 на 30 грудня перехожі в селищі міського типу Свеса виявили тіло тридцятирічного чоловіка, який лежав прямо на дорозі. Швидка допомога, яка прибула на місце події зафіксувала смерть потерплого.

-Аварія сталась близько 23 години вечора по вулиці Грушевського неподалік від місцевої прикордонної застави, – розповідають очевидці події. – На місці ДТП лежало закривавлене тіло чоловіка, поряд з ним лежав розбитий мобільний телефон та правий черевик, що злетів з ноги загиблого. Територія навколо була всипана осколками лобового скла автомобіля, тут же валявся шматок бампера. Вочевидь, винуватець аварії вирішив втекти з місця злочину.

Втім, спроба втечі не дозволила уникнути покарання, а навпаки стане обтяжуючою обставиною для суду. Адже, вже на ранок правоохоронні органи встановили ім’я водія та вилучили його транспортний засіб.

-Винуватцем аварії виявився двадцяти однорічний чоловік з села Шевченкового. Всій автомобіль він вирішив сховати за селом, неподалік від пилорами, де працював. Водій повністю визнає свою вину і пояснює свої дії тим, що нібито після зіткнення з пішоходом сильно злякався, а тому вирішив не зупинятися і умчав з місця ДТП.

До речі, мешканці Свеси переконані, що у момент вчинення дорожньо-транспортної пригоди водій перебував у нетверезому стані. Нібито він їздив вулицею, невпевнено керуючи транспортним засобом. Проте, цю обставину має з’ясувати судово-медична експертиза.

News Reporter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *