Ямпільська районна рада заклала в районному бюджеті кошти на придбання 400 нових крісел для глядацької зали Районного центру культури та дозвілля.

– У грудні були виділені кошти в сумі 199 тисяч гривень, – розповідає начальник відділу культури та туризму Олександр Рябуха. – На цю суму вже була проведена закупівля 213 крісел, придбання решти заплановано на січень поточного року. Після того, як крісла будуть доставлені в Ямпіль, плануємо своїми силами, своїм людським потенціалом встановити їх у глядацькій залі РЦКД.

На даний час в Районному центрі культури та дозвілля використовуються крісла, які повністю вичерпали свій ресурс.

– Ці крісла використовуються вже 33 роки, – розповідає Олександр Віталійович. – Свого часу вони стояли в залі обласної ради, після чого, в 2011 році, були встановлені в РЦКД. Тоді у нас не було іншого виходу, адже було потрібно встановити хоча б якісь стільці. Зараз вони вже не піддаються жодному ремонту і, звичайно, не відповідають вимогам. Прямих скарг на них не поступало, але по дописах в інтернеті зрозуміло, що глядачі цього потребують.

Нові крісла матимуть сучасну конструкцію, будуть зручними та комфортними для глядачів.

– Це будуть крісла «Соната», виготовлені меблевою фабрикою «Прем’єра», – зазначає начальник відділу культури та туризму. – Вони мають металевий каркас, сидіння з паралоновими вставками, завдяки чому дуже м’які. Наша вимога була, щоб вони зберегли бордовий колір і відповідали кулісам сцени.

Встановлення нових крісел не призведе до зменшення посадочних місць в глядацькій залі.

-Зараз в РЦКД встановлено 375 крісел, плюс, так званий, нульовий – приставний ряд з 25 крісел, – розповідає начальник відділу культури та туризму Олександр Рябуха. – Ми замінимо на нові всі крісла, у тому числі і крісла приставного ряду. Тобто, ми не збільшуємо і не зменшуємо вмісткість глядацької гали.

Після того, як будуть встановлені нові крісла, мешканці району зможуть сповна насолодитися концертами та виставами, яких в цьому році в РЦКД заплановано чимало.

– В цьому році ми не прийматимемо в районі обласні заходи, – розповідає Олександр Віталійович. – Проте, у нас заплановано достатньо багато районних заходів, чи не найбільше серед інших районів області. Фестивалі «Зимова спадщина», «Народні джерела», «Чарівний ключик», «Дивосвіт», «Вишивані мелодії Полісся». Окрім того, в цьому році у нас дві ювілейні дати: п’ятнадцятиріччя хореографічного колективу «Альянс», відзначення якого намічено на квітень і у червні плануємо відзначити сорокарічний ювілей народного хору «Барвінок».

News Reporter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *